CHCESZ NURKOWAĆ BARDZO DOBRZE I ŚWIADOMIE?

JAK TO ZROBIĆ?

MASZ WIELE PYTAŃ?

NIE WIESZ JAK?

NIE WIESZ GDZIE?

JAKA SZKOŁA, JAKIE CENTRUM NURKOWE?

 

POSTARAMY SIĘ OPISAĆ JAK TO WSZYSTKO WYGLĄDA U NAS.

 CO MUSISZ ZROBIĆ!

Zapisać się na PODSTAWOWY KURS NURKOWANIA, inaczej Open Water Sport Diver PSAI, na którym zdobędziesz wiedze teoretyczną oraz umiejętności praktyczne, umożliwiające Ci uczestnictwo w nurkowaniach sportowych oraz rekreacyjnych na całym świecie (szkolenie kończy się uzyskaniem międzynarodowej licencji). 

Będziesz mógł swobodnie nurkować bez jakiegokolwiek nadzoru, chyba że przepisy lokalne mówią inaczej. Nauczymy cię bezpiecznego i świadomego nurkowania. Będziesz potrafił zaplanować, przeprowadzić i kierować zaplanowanym przez siebie bezdekompresyjnym nurkowaniem w wodach otwartych (tzn. jeziora rzeki, morza, oceany) razem ze swoim partnerem na maksymalną głębokość 20 metrów zgodnie z uprawnieniami jakie będziesz posiadał.

 CO MUSISZ MIEĆ!

- Wiek, ukończone 15 lat (w chwili otrzymania certyfikatu).

- Wiek, dla nurka Junior OWSD (10 lat ukończone przed przystąpieniem do kursu i umiejętności pływackie).
- Jesteś niepełnoletni? Wymagana jest zgoda rodziców lub prawnych opiekunów.

 CZY SĄ POTRZEBNE BADANIA LEKARSKIE I UBEZPIECZENIE?

BADANIA LEKARSKIE NIE SĄ WYMAGANE!!!

Na pierwszych zajęciach wypełniasz formularz medyczny. Są to pytania dotyczące przypadłości zdrowotnych, na które nurkowanie ma niekorzystny wpływ. Jeżeli uczestnik ma jakąkolwiek z nich, wymagane jest przejście badań lekarskich dopuszczających do nurkowania.

Każdy uczestnik podlega ubezpieczeniu oraz ma zapewnioną kwalifikowaną przedmedyczną pierwszą pomoc.

 JAK DŁUGO?

Kurs składa się z trzech modułów:

- moduł teoretyczny / egzamin;

- moduł basenowy / basenopodobny;

- moduł wody otwarte.

Cały proces edukacji opiera się na zaliczeniach poszczególnych elementów szkolenia krok po kroku (teoria, basen, wody otwarte).

 MODUŁ / SZKOLENIE TEORETYCZNE / ZAGADNIENIA (15 godzin wykładów)

Wykłady obejmują następujące tematy :
-  historia nurkowania i struktura organizacji;
-  sprzęt nurkowy;
-  środowisko podwodne;

-  fizyka nurkowania;
-  medycyna nurkowa;
-  teoria dekompresji;
-  technika nurkowania;
-  omówienie pytań egzaminacyjnych – przygotowanie do egzaminu;
-  egzamin.

 ZAJĘCIA PRAKTYCZNE / W WODZIE
Składają się z:
- pięć sesji nurkowych w warunkach basenowych lub basenopodobnych: każde nurkowanie minimum 30 minut (najczęściej 55-60 minut);
- czterech nurkowań w wodach otwartych wraz z egzaminem: każde nurkowanie minimum 45 minut (najczęściej 55-60 minut).

 UDOGODNIENIA DLA NASZYCH KURSANTÓW

Wszystkie wykłady prowadzone są w klimatyzowanej sali wykładowej. W trakcie zajęć teoretycznych: pyszna kawa, herbata, słodkości oraz napoje.

Do dyspozycji jest również:  przebieralnia, toaleta na sucho z prysznicem, toaleta na mokro, sala do biesiadowania / na posiłek, pomieszczenie z aneksem kuchennym, miejsce do odpoczynku.

Posiadamy, aż 7 instruktorów oraz czterokrotnego Najlepszego Instruktora PSAI, będącego już od kilku  lat PSAI Instructor Trainer – Jacek Michno.

 JAK TO WYGLĄDA W REALU?

W czasie zajęć basenowych lub basenopodobnych w kompletnym sprzęcie nurkowym, który jest w cenie kursu, wykonujemy ćwiczenia zgodnie z wytycznymi Professional Scuba Association International.

Nauczamy i udoskonalamy umiejętności niezbędne podczas każdego nurkowania. Wykonujemy cykl ćwiczeń, które mogą wystąpić potencjalnie w sytuacji awaryjnej. Każde zadanie, które jest wykonywane przez kursanta ocenia Instruktor prowadzący zajęcia i kwalifikuje go do kolejnych, krok po kroku.

Jeżeli chodzi o zajęcia na wodach otwartych (4 nurkowania) kursant ćwiczy i podnosi poziom swoich umiejętności zdobytych na zajęciach basenowych/basenopodobnych oraz rozwija swoje zdolności nurkowe. Po ukończeniu wszystkich ćwiczeń przechodzimy do nurkowania, każde nurkowanie kończy się wycieczką podwodną w celu doskonalenia swoich umiejętności.

 CO OTRZYMUJESZ PO WSZYSTKIM?

Po pozytywnym ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje CERTYFIKAT NURKOWY PROFESSIONAL SCUBA ASSOCIATION INTERNATIONAL honorowany na całym świecie, który upoważnia do:

- nurkowania do 20 m głębokości z partnerem tego samego stopnia lub wyższy;

- junior w wieku 10-12 lat maksymalnie 12 m głębokości;

- junior w wieku 12-15 lat maksymalnie  15 m głębokości;

- książka (logbook) do logowania każdego nurkowania;

- prezent od Extreme-Dive;

- po uzyskaniu certyfikacji otrzymujesz na jeden dzień sprzęt nurkowy za free.

 POSIADAJĄC W/W KWALIFIKACJE MOŻEMY KONTYNUOWAĆ EDUKACJĘ NA WYŻSZE POZIOMY NA CAŁYM ŚWIECIE.

 MOŻE TO JESZCZE CI SIĘ PRZYDA!

Wszystkie szkolenia przeprowadzane są w grupach max 4 osobowych + instruktor + asystent instruktora, aby zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz jakość szkoleń. Wszystkie zajęcia, czas, dzień ustalamy z daną grupą, tak aby wszystkim odpowiadało, każdy ma być usatysfakcjonowany.

Wszystkie szkolenia prowadzimy przez cały rok i nie tylko w Polsce. Możesz zacząć u nas w Polsce od teorii i basenów, a ukończyć w dowolnym miejscu świata. Ty wybierasz. Ty płacisz.

Bardzo popularnym miejscem gdzie nasi klienci kończą kurs to Egipt, oczywiście po ukończonych zajęciach teoretycznych i basenowych.

 DO WYBORU MASZ:

- Baza Nurkowa Extreme-Dive, tam jest nasze miejsce strategiczne, tam przeprowadzamy wykłady, tam przeprowadzamy nurkowania na wodach otwartych w j. Głębokie. To jest idealne miejsce przygotowane do szkoleń.

- Szkoła Nurkowania Extreme-Dive Głogów;

- Szkoła Nurkowania Extreme-Dive Zielona Góra;

 JEŚLI MASZ TAKA POTRZEBĘ PRZEPROWADZIMY SZKOLENIE W CAŁOŚCI W KAŻDYM MIEJSCU.
Jak się zakochasz w nurkowaniu, zapraszamy do naszego team-u. Będziesz mógł uczestniczyć w naszych wyjazdach nurkowych i nie tylko. Nurkujemy, podróżujemy po całym świecie. Będąc z nami, masz u nas do dyspozycji sprzęt na wypożyczalni - nie musisz posiadać własnego. Dla naszych kursantów atrakcyjna cena, tylko 100 pln na dobę.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem własnego, zapraszamy naszego sklepu na naszej Bazie Nurkowej. Tam wybierzesz sobie co tylko zapragniesz, my Ci doradzimy, aby wybór był właściwy.


ILE KOSZTUJE KURS STANDARD / GRUPA 3 OSOBY / INSTRUKTOR PROWADZĄCY + ASYSTENT INSTRUKTORA?

 

CENA KURSU 2050 PLN

WYDANIE LICENCJI 250 PLN

PODRĘCZNIK 140 PLN

 ILE KOSZTUJE KURS INDYWIDUALNY? TU ZAPRASZAMY NA ROZMOWĘ.

 MASZ PYTANIA DZWOŃ 693 353 262 (Jak nie odbieramy, nurkujemy. Napisz sms, oddzwonimy)