Miło nam poinformować, że SANTI wprowadza nową opcję kolorystyczną w E. Lite Plus i E. Lite Plus Damskie w kolejnym kolorze. Przepiękny głęboki czerwony. 

EXTREME-DIVE CENTRUM TESTOWE SANTI

Extreme-Dive jest jedynym w lubuskim autoryzowanym Centrum Testowym SANTI. Dało nam to możliwość zaoferowania Klientowi wypróbowania, przetestowania produktów SANTI takich jak: ocieplacze, systemy grzewcze czy suche skafandry. Na miejscu  posiadamy większość standardowych rozmiarów.  SANTI  jako jedyna daje możliwość przymierzenia ich produktów jak również sprawdzenia w boju, tzn. pod wodą. Dla czego wybraliśmy SANTI? Najlepsza jakość, najlepszy serwis, szybki serwis. Produkty można powiedzieć szyte na miarę ze względu na bardzo duża tabela rozmiarów, perfekcyjny kontakt.

Najważniejsze: każda sugestia dotycząca ich produktu nigdy nie jest lekceważona. Jest wręcz potraktowana priorytetowo. Można by powiedzieć, że nieustające wsparcie od Klientów są machiną napędzającą SANTI.

 

Jeśli chodzi o nas jest to logiczne, że nurkujemy w SANTI, można powiedzieć cały czas cioramy i testujemy do bólu w różnych warunkach. Dziś wiemy, że wybór był właściwy, bo nie tylko my ale cały świat nurkowy docenił produkty marki SANTI. Gdziekolwiek byśmy nie nurkowali wszędzie można spotkać kogoś w ocieplaczu czy suchym skafandrze SANTI.

 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem najwyższej jakości produktów SANTI  zapraszamy do testowania: BAZA NURKOWA EXTREME-DIVE J. GŁĘBOKIE K. MIĘDZYRZECZA.

Na miejscu przymierzysz, sprawdzisz pod wodą i zamówisz. W sklepie na Bazie cały czas jest dostępny asortyment afterdive taki jak koszulki, czapki kurtki czy bluzy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach SANTI do dyspozycji masz stronę producenta https://santidiving.com/