WYPRAWA DO MEKSYKU ZWIEDZANIE / NURKOWANIE / ODPOCZYWANIE 

PRZEŻYJ NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ W MEKSYKAŃSKIM STYLU !!

Jeśli Twoim marzeniem jest nurkowanie w miejscu, gdzie woda jest krystalicznie czysta!
Światło przebija się ze wszystkich stron!
Chcesz trochę adrenaliny podczas nurkowania!
Ten wyjazd jest idealny dla Ciebie!
Meksyk …. kraina kolorów , kontrastów i uśmiechu, gdzie po raz kolejny się wybieramy. To już kolejna nasza podróż do tego wspaniałego miejsca. Jaskinie Jukatanu, właściwie Cenoty bo tak je zwą, wytwory przyrody, które stworzyły się tysiące lat temu. Podczas tej podróży pokażemy Wam najwspanialsze cenoty oraz miasta Majów, które należy zobaczyć. Cenoty, jaskinie miejsca magiczne, majestatyczne, ogromne hale, różne formy takie jak kolumny, stalagmity czy stalaktyty, gdzie z czasem zostały zalane i stworzyły mekkę dla nurków.
Cenoty, jedno z najpiękniejszych miejsc nurkowych na świecie, które na zawsze pozostaną w naszej i Waszej pamięci.
Najbardziej wspaniałe jest to, że każdy znajdzie coś dla siebie bo większość nurkowań będzie przebiegało między 6-15 m głębokości. Wystarczy stopień podstawowy, trochę doświadczenia i już można nurkować.

Podczas tej podróży pokażemy Wam najwspanialsze miasta Majów, które należy zobaczyć. Znajdziesz się w samym sercu Riwiery Majów na słonecznym Półwyspie Jukatan - w Playa del Carmen, gdzie znajduje się jedno z najpopularniejszych miejsc turystycznych w Meksyku... tętniącą życiem 5th Avenue, pełna sklepów, barów, restauracji, klubów i rozrywki wszelkiego rodzaju będzie tuż za rogiem. Wielokulturowość, uliczni grajkowie, artyści czy pomalowani ludzie to tylko jeszcze większe urozmaicenie twojego przeżycia.

Poza sławną aleją nr 5 w Playa Del Carmen znajduje się tam wiele muzeów, szkoły, kasyna, sklepy, kluby nocne, bankomaty, terminal autobusowy ADO

i colectivo oraz bardzo wiele restauracji, gdzie serwowane są przepyszne meksykańskie potrawy i ogromne, świeżo wyciskane soki, których smaku nie da się zapomnieć. 

A na pewno nie da się zapomnieć tamtejszych podwodnych krajobrazów, których nie jest się w stanie nawet opisać. Ich unikatowość w pełni można jedynie docenić będąc tam pod taflą wody gdzie gra promienii słonecznych przenosi nas do nieznanego nam wcześniej świata, a myśl o tym, że znajdujemy się w środku dżungli pod stropem, otoczeni wspaniałymi formacjami... jest wisienką na torcie dla każdego płetwonurka pragnącego poczuć dreszczyku emocji.


TERMIN WYJAZDU: 05.02-19.02.2024

 

POBYT I NOCLEG:  Hotel w centrum Playa del Carmen nad morzem 30  sekund od plaży.

CENA POBYTU W HOTELU 2720pln / osoba / w pokoju dwie osoby / pokój jedynka brak, możesz mieć dwójkę tylko dla siebie / transfer lotnisko-hotel-lotnisko / bez wyżywienia.
 
 
DODATKOWO NALEŻY DOLICZYĆ:
 
- bilet do Cancun i powrót  / będą przesiadki jak ma być tanio, czas podróży około 18 godzin, najczęściej wylot z Berlina, można inne miejsce wylotu jeśli będzie taka potrzeba
 
- DODATKOWY BAGAŻ 23 KG W JEDNĄ STRONĘ OKOŁO 350 PLN CHYBA, ŻE OPERATOR DAJE W CENIE, CZESTO TAK BYWA.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PAKIET NURKOWY: MINIMUM OWSD/OWD DOBRA PŁYWALNOŚĆ

- transfer na nurkowania/przechowywanie sprzętu w centrum nurkowym;
- 5 dni nurkowe w Cenotach (2 nurkowania dziennie) lub 5 dni nurkowych jaskinie 
- posiłek pomiędzy nurkowaniami w postaci przepysznych kanapek i owoców + zimna woda;
- opiekę instruktora;
- nurkowania w grupach 4 osoby + jeden przewodnik;
- butle z powietrzem do solo, twinset lub sidemount;
- balast.
 

CENA: 750 USD

NURKOWANIA DODATKOWO PŁATNE:

- nurkowanie w morzu w rejonie Playa Del Carmen, w morzu przy Cozumel, nurkowanie z Bull Sharks.MAMY ZAPLANOWANE DWIE INTENSYWNE WYCIECZKI W ZAKAMARKI JUKATANU WŁASNYM BUSEM JEDYNIE NASZA GRUPA.

1. CHICHEN ITZA - Najpopularniejsze miejsce na całym świecie znajdujące się na półwyspie Jukatanu. Prekolumbijskie miasto założone w IV-VI w. posiadające jedne z najbardziej znanych starożytnych budowli Majów takich jak Piramida Kukulkana, która znajduje się Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Następnie relax i obiad w przepięknej CENOCIE IK-KIL, w której popływamy. Przejazd do kolejnej (według nas najpiękniejszej) zachwycającej strefy archeologicznej TULUM - popularnej na całym świecie ze zdjęć jej świątyń z widokiem na krystalicznie czyste, błękitne Morze Karaibskie. Powrót do Hotelu ( czas powrotu jest ciężki do zaplanowania - będzie ciemno).
 
KOSZT UZALEŻNINY OD ILOŚCI OSÓB - OD 145 USD PRZY 6 OSOBACH
 
2STREFA ARCHELOGICZNA COBA - Bardzo stare i ważne miasto Majów, które dominowało nad wieloma innymi. Zaokrąglone Obserwatorium, inskrypcje, najstarsza sieć kamiennych dróg w świecie Majów oraz najwyższa świątynia na Półwyspie Jukatan - Świątynia Nohoch Mul..Warto ujrzeć to na własne oczy. Podczas drogi do kolejnego przepięknego miejsca zatrzymujemy się na LOKALNYM CMENTARZU, gdzie jesteśmy w stanie zetknąć się z odrębnymi zwyczajami pochówku. Docieramy do stanowiska archeologicznego EK BALAM PIRAMIDES - Obszar zamieszkany od 300 roku p.n.e, którego majestatyczne konstrukcje ukryte wśród wielkich drzew sprawiają, że jest miejscem jedynym w swoim rodzaju. Na powrocie zachaczamy o miasteczko kolonialne. VALLADOLID, gdzie pospacerujemy po mieście i unikatowym parku, odwiedzimy ratusz, fabrykę czekolady. Tu możemy, MUSIMY również się zatrzymać i coś zjeść.  Powrót do Hotelu około 18:00
 
KOSZT UZALEŻNINY OD ILOŚCI OSÓB - OD 145 USD PRZY 6 OSOBACH
 

PRZY WYCIECZKACH CENA NIE OBEJMUJE: 

- wydatków osobistych na pamiątki, toaletę, itp. (prosimy o posiadanie drobnych MXN lub USD), dodatkowych napojów, posiłków, i innych własnych potrzeb.

3. OPCJA DODATKOWA:

RIO LAGARTOS & LAS COLORADAS  możemy odwiedzić różową lagunę -  rozsławiły najpierw różowe flamingi, które zamieszkuje te tereny.  To jedno z niewielu miejsc na świecie, gdzie można spotkać różowe flamingi. Różowa Laguna zamieszkała przez różowe flamingi, które wydawać się mogą abstrakcją. Niezwykły, różowy kolor upierzenia zawdzięczają one swojej diecie bogatej w krewetki zawierające duże ilości beta-karotenu. To jedno z niewielu miejsc na świecie, gdzie można spotkać różowe flamingi.

4. JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANU NA MIEJSCU PRZEPROWADZAMY KURS CAVERN, INTRO TO CAVE,  FULL CAVE DIVER 

Po przylocie dla osób chętnych i spełniających wymogi przeprowadzamy kurs FULL CAVE DIVER. Wszystko wliczone w cenę kursu. Oczywiście nie będziesz miał już tak dużo czasu na nurkowania rekreacyjne, turystyczne oraz zwiedzanie.

CENA 1700 USD

 

 

REZERWACJA:

ZAPŁATA:
- 100% BILET / POBYT/ PRZELOT W DNIU ZAKUPU BILETU
- 20 % NURKOWANIE/ W DNIU ZAKUPU BILETU
- POZOSTAŁA KWOTA PŁATNA NA MIEJSCU W MEKSYKU W PIERWSZY DZIEŃ POBYTU
- CAŁKOWITA REZYGNACJA WIĄŻE SIĘ Z UTRATĄ ZAPŁATY ZA W/W
- STALI KLIENCI RABAT
 
KONTAKT:
693 353 262 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego