Ośrodek Szkoleniowy Centrum Nurkowe Extreme-Dive serdecznie zaprasza na kurs INSTRUKTOR NURKOWANIA PSAI  LUB W TERMINIE DOGODNYM DLA CIEBIE 

Masz pytania❓ Jesteś zainteresowany❓ Może jesteś zainteresowany podwyższeniem swoich uprawnień instruktorskich do uprawnień PSAI Nitrox Basic Instruktor lub Sidemount Instruktor❓
 
Program Instructor Qualification Course (IQC PSAI) 

Dlaczego wybrałeś PSAI? ?

     PSAI - Professional Scuba Association International – tak brzmi pełna nazwa najstarszej na świecie organizacji nurkowania technicznego i rekreacyjnego.
PSAI od początku swego istnienia w 1962 roku wytyczała standardy w nurkowaniu wprowadzając certyfikaty dla nurków i instruktorów. Dopiero blisko trzydzieści lat później inne organizacje nurkowe poszły w ślady PSAI.
     Klasyk powiedział by, że szlachectwo zobowiązuje. Oczywiście nikt nie wie tego lepiej jak instruktorzy i nurkowie skupieni w PSAI na całym świecie. Każdego roku wydawane są najbardziej aktualne materiały szkoleniowe – podręczniki (na wszystkie poziomy) i standardy w zakresie zasad i bezpieczeństwa w nurkowaniu. Jeśli spojrzeć na mapę działania PSAI zobaczycie tam zarówno Amerykę Północną i Południową jak Europę i Azję.
Państwa takie jak Rosja, Włochy, Francja, Niemcy, Chiny, Singapur, Tajwan i Korea, Meksyk, Egipt to tylko niektóre miejsca gdzie spotkacie logo PSAI.
     Struktura obejmująca Skandynawię czy Wyspy Brytyjskie, to właściwie rozumiany regionalizm funkcjonowania organizacji.
Polska weszła w struktury PSAI w 2005 roku i od tego czasu skutecznie rozwija się nasza PSAI Polska. Jak przystało na sarmatów, my najlepiej rozumiemy pojęcie szlachectwa jako przodownictwa w życiu organizacyjnym PSAI.
    W latach 2015,16,17,18,19 jako Polacy zostaliśmy uhonorowani tytułami najlepszych na świecie w kategoriach: Instruktor Trener Roku, Instruktor Roku , ROBERT JABŁOŃSKI #11, JACEK MICHNO #1342 i JACEK KONIKOWSKI #1064

Dlaczego Extreme-Dive?
     Wieloletnie doświadczenie w szkoleniach nurkowych na wszystkich szczeblach w Polsce i za granicą kraju. Posiadamy sprawdzoną metodykę szkolenia nurkowego jak i biznesu w branży nurkowej. Cały czas się doskonalimy, rozwijamy własne możliwości nurkujemy w różnych zakątkach świata aby nabierać jeszcze więcej doświadczenia. Przez zdobytą i wiedzę i doświadczenie zostajemy jeszcze lepiej przygotowani do prowadzenia szkoleń i własnego biznesu .

Co uzyskujesz po ukończeniu kursu Sport Diving Instruktor PSAI?
Uprawnia do prowadzenia szkoleń na następujących poziomach:
- Junior Open Water Sport Diver
- Open Water Sport Diver
- Advanced Open Water Diver
a/ Sillver
b/Gold
c/Platinum
- Rescue Diver – R.A.P.I.D.
- Asysten Instruktora/Divemaster

oraz specjalizacje nurkowe:

-Nawigacja podwodna (Underwater Navigation Diver )
-Nurkowanie nocne oraz w złej widoczności (Night Diving / Limited Visibility Diver )
- Nurkowanie w suchym skafandrze (Dry Suit Diver )
-Twin Set Diver
-Nurkowanie wrakowe-morskie (Wreck Diver Cold Water Enviorment)
-Nurkowanie podlodowe (Ice Diver)
-Full Face Mask Diver PSAI
-Deep Sport Diver

    Możesz pracować u nas jeśli tylko wyrażasz chęć. Możesz szkolić też prowadząc samodzielny biznes pod naszym logo (franczyza) , dajemy bardzo duże wsparcie w rozpoczęciu własnego biznesu nurkowego.
Możemy nawiązać współpracę dla Ciebie z firmami zajmującymi się szkoleniem nurków na całym świecie. Jest to idealne rozwiązanie aby nabrać jeszcze większego doświadczenia.

- Wszystkie zajęcia odbywać się będą w Bazie Nurkowej Extreme-Dive,
- część basenowa, basen Myślibórz i Sulechów
- wody otwarte j. Głębokie
- nocleg kursantów do wyboru: Hotel Neo, lub Pensjonat Pod Strzechą

CENA KURSU:  7 000 PLN

+ opłaty: instruktorska, licencja


KONTAKT: 693 353 262 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej szczegółów zobacz tu: http://extreme-dive.pl/kursy-nurkowe-psai/psai-kursy-instruktorskie/sport-diving-instruktor-psai