Jesteś zainteresowany darmowym wyjazdem do Egiptu?


Jeśli tak, weź udział w konkursie pod hasłem "Zdobywam Egipt z Extreme-Dive".

Zasady konkursu
1. Konkurs trwa od 01.03.2018 do 30.09.2018 roku.
2. Zarejestruj się w Bazie Nurkowej Extreme-Dive nad jeziorem Głębokie k. Międzyrzecza jako uczestnik konkursu podczas pierwszego dnia opłaconego pobytu.
3. W czasie trwanie konkursu minimum 12 dni nurkowych musisz spędzić na Bazie, odnotuj swoją obecność jako uczestnik konkursu i zanurkuj.
4. Poszczególne dni pobytu w okresie trwania konkursu sumują się.
5. Podczas pobytu w Bazie wykonaj dowolną ilość nurkowań (minimum jedno)
6. Przed zakończeniem konkursu (30.09.2018) potwierdź posiadanie paszportu z datą końca ważności dokumentu minimum do 30.07.2019 roku oraz możliwość uczestnictwa w wyjeździe w październiku 2018 roku.
7. Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony podczas losowania, spośród osób które spełniły warunki opisane w zasadach konkursu.
8. Losowanie odbędzie się w Bazie Extreme-Dive nad jeziorem Głębokie koło Międzyrzecza o godz. 18:00 w dniu 30.09.2018 roku w obecności przybyłych uczestników konkursu i członków teamu Extreme-Dive.
9. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Extreme-Dive i stronach społecznościowych facebook Extreme-Dive.
10. Osoba wygrywająca konkurs może złożyć rezygnację z wyjazdu przekazując wygraną wskazanej przez siebie osobie spełniającej warunki opisane w punkcie 7 lub w ramach rozmów indywidualnych ustalić inny termin i warunki wyjazdu z Extreme-Dive.
11. Extreme-Dive funduje osobie wygrywającej:
- przelot z Polski do Egiptu/ powrót z teamem Extreme-Dive,
- pobyt w hotelu z opcją "All inclusive".