Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Koparki I Zakrzówek 27-29 lipiec 2012
Autor Wiadomość
Jozio 
czasami maruda

Wysłany: 2012-07-29, 07:11   Wyjazd na Koparki I Zakrzówek 27-29 lipiec 2012

Dzieki mojemy znajoimemu po raz drugi udalo mi sie pojechac na slynne Koparki oraz na Zakrzówek
Pierwszego dnia po ponad 5-cio godzinnej jezdzie dojechalismy na miejsce.
Zjecia z tego dnia wkrótce.

Dzien drugi zakonczony dzisiaj konczy sie juz nasza wyprawa na Koparki i Zakrzowek.

Wszyscy jeszcze spia a ja postanowilem wrzucic kilka fotek z wczoraj.

Pelna relacja w poniedzialek lub wtorek jak to wszystko pozbieram do kupy.

I to na razie tyle na szybko.

Z pokoju hotelowego piszacy te slowa Jozio

maly3112 
Instruktor PADI MSDT

Wysłany: 2012-07-29, 18:53   

Super. Jaka widoczność w poszczególnych akwenach? I jak w tym roku z cenami?

Jozio 
czasami maruda

Wysłany: 2012-07-30, 18:08   

maly3112 napisał/a:
Super. Jaka widoczność w poszczególnych akwenach? I jak w tym roku z cenami?

Widocznosc 4-5 metrow w zaleznosci od glebokosci.
Wprawdzie ja z moim "sponsorem" nurkowalem do 12.5 metra ze wzgledu na cienki skafanderek chlopaki glebiej maks 30,1 metra a tam bylo lodowato ale oni czesc w SS czesc w w 2x7 mm piankach.

A co do cen 28 zl wstep i 1,50 zl bicie butli za litr powietrza relacja jak sie posklada.

Jozio 
czasami maruda

Wysłany: 2012-07-31, 07:36   

Obiecałem relacje z tego wyjazdu

Po dojechaniu pociągiem do Świebodzina i po prawie godzinnym oczekiwaniu na stacji dołączyłem do ekipy i po zapakowaniu się wyruszyliśmy do Jaworzna.
Po dotarciu na miejsce na Koparkach czekał na nas już Piotrek z Warszawy ze swoją rodzinką.
Ja zrobiłem tam tylko jednego nurka reszta po 2 i w godzinach mocno wieczornych udaliśmy się na nocleg do Krakowa.
Następnego dnia po śniadaniu pojechaliśmy na Zakrzówek gdzie zrobiliśmy po 2 nurki ja z Piorkiem jako nowicjuszem poszliśmy na płytkie nurki do 12.5 metra reszta jako bardziej zaawansowana grupa poszła głębiej.
Ja z Piotrkiem i Marleną na pierwszym nurku na Zakrzówku nurkując trafiliśmy pod wodą po kolei na komputer policyjne auto 3 platformy do ćwiczeń obręcze i dotarliśmy do samolotu zwiedzając go na zewnątrz i wewnątrz.
Na drugiego nurka poszedłem już tylko z Piotrkiem dotarliśmy na platformę i tam sobie poćwiczyliśmy.
W drodze powrotnej poobserwowaliśmy sobie kursantów jak i innych nurków których mijaliśmy.
Ostatniego dnia pobytu na Zakrzówku zrobiliśmy tylko jednego nurka Ja z Piotrkiem próbowaliśmy znaleźć podwodną tablice papieską niestety źle nas pokierowano i nie udało się nam jej znaleźć.
Reszta ekipy z poznanym dzień wcześniej Tomkiem (raptor xxl) z FN poszła na głębsze miejsca.
Po 14 udaliśmy opuściliśmy Zakrzówek i obraliśmy kurs w drogę powrotną do swoich domów.

Napisze coś jeszcze o miejscu gdzie mieszkaliśmy a był to pensjonat Rudy Kot.
Miejsce fajne nie mam żadnych zastrzeżeń choć jak dla mnie mają twarde łóżka.

To tyle co mi przyszło do głowy.
Poniżej film czyli to co udało mi się zarejestrować moim telefonem.
Jeśli chłopaki mi cos dodatkowego z filmów podeślą to wrzucę w osobnym materiale.

Serdecznie dziękuję za miło spędzony czas.

Milego oglądania.

Pozdrawiam Jozio

Jozio 
czasami maruda

Wysłany: 2012-07-31, 07:36   

Obiecałem relacje z tego wyjazdu

Po dojechaniu pociągiem do Świebodzina i po prawie godzinnym oczekiwaniu na stacji dołączyłem do ekipy i po zapakowaniu się wyruszyliśmy do Jaworzna.
Po dotarciu na miejsce na Koparkach czekał na nas już Piotrek z Warszawy ze swoją rodzinką.
Ja zrobiłem tam tylko jednego nurka reszta po 2 i w godzinach mocno wieczornych udaliśmy się na nocleg do Krakowa.
Następnego dnia po śniadaniu pojechaliśmy na Zakrzówek gdzie zrobiliśmy po 2 nurki ja z Piorkiem jako nowicjuszem poszliśmy na płytkie nurki do 12.5 metra reszta jako bardziej zaawansowana grupa poszła głębiej.
Ja z Piotrkiem i Marleną na pierwszym nurku na Zakrzówku nurkując trafiliśmy pod wodą po kolei na komputer policyjne auto 3 platformy do ćwiczeń obręcze i dotarliśmy do samolotu zwiedzając go na zewnątrz i wewnątrz.
Na drugiego nurka poszedłem już tylko z Piotrkiem dotarliśmy na platformę i tam sobie poćwiczyliśmy.
W drodze powrotnej poobserwowaliśmy sobie kursantów jak i innych nurków których mijaliśmy.
Ostatniego dnia pobytu na Zakrzówku zrobiliśmy tylko jednego nurka Ja z Piotrkiem próbowaliśmy znaleźć podwodną tablice papieską niestety źle nas pokierowano i nie udało się nam jej znaleźć.
Reszta ekipy z poznanym dzień wcześniej Tomkiem (raptor xxl) z FN poszła na głębsze miejsca.
Po 14 udaliśmy opuściliśmy Zakrzówek i obraliśmy kurs w drogę powrotną do swoich domów.

Napisze coś jeszcze o miejscu gdzie mieszkaliśmy a był to pensjonat Rudy Kot.
Miejsce fajne nie mam żadnych zastrzeżeń choć jak dla mnie mają twarde łóżka.

To tyle co mi przyszło do głowy.
Poniżej film czyli to co udało mi się zarejestrować moim telefonem.
Jeśli chłopaki mi cos dodatkowego z filmów podeślą to wrzucę w osobnym materiale.

Serdecznie dziękuję za miło spędzony czas.

Milego oglądania.

Pozdrawiam Jozio

jaca 
Administrator

Wysłany: 2012-07-31, 22:34   

Gratuluje udanej wyprawy nurkowej.
www.DivingPoland.com.pl

Odpowiedz do tematu