Zapraszamy na PROGRAM NURKOWY DLA DZIECI 
Zajęcia z nurkowania przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-15 lat, (MILE WIDZIANI RODZICE Z DZIEĆMI)
Wszystkie zajęcia odbywają się na basenie w pełnym sprzęcie nurkowym (z butlą). Podczas wszystkich zajęć uczestnicy poprzez zabawę zapoznają się wiedzą teoretyczną oraz technikami pływania w ABC (maska, fajka, płetwy). Nauczą się obsługi sprzętu nurkowego pod wodą jak i na powierzchni, zdobędą umiejętności nurkowe oraz praktycznie przećwiczą typowe sytuacje awaryjne.
Wszystko w fantastycznej atmosferze z uśmiechem na twarzy uchwyconym prze z kamerę (na wszystkich zajęciach są robione zdjęcia oraz z każdego spotkania krótki film).


Zajęcia będą się odbywały dwa razy w miesiącu zaczynając od 02 listopada 2017 do 30 marca 2017r.
1. Pierwszy oraz ostatni czwartek każdego miesiąca na basenie ,, Kasztelanka” w Międzyrzeczu o godzinie 17:00.
2. Pierwszy oraz ostatni piątek każdego miesiąca na basenie ,,Sulechowianka” w Sulechowie o godzinie 17:00 lub 18 :00

  

Jeśli jesteś zainteresowany aby Twoje Dziecko uczestniczyło w wyjątkowych zajęciach prosimy o kontakt 693 353 262 , 601 071 109 lub w sklepie Nurkowo Pływackim na Basenie Kasztelanka w Międzyrzeczu.BARDZO WAŻNE!!!
Jesteśmy jedynym Ośrodkiem Szkoleniowym i Centrum Nurkowym w lubuskim wyposażonym w sprzęt nurkowy dedykowany specjalnie dla dzieci (niektóre elementy została specjalnie wykonana przez znanych producentów według naszej specyfikacji) na potrzeby tych zajęć.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA